تجهیزات و دستگاه های پیشرفته استان

بخش بتن و فلزات

بخش قیر و آسفالت

بخش مکانیک سنگ و سنگ شناسی

بخش طبقه بندی و تراکم خاک

بخش شیمی

بخش نشست و مهندسی خاک

 

 

 

 

تعداد بازديد کنندگان سايت :

  169730

 

به روز رساني:

 1396/03/20

 

 

 

 

 

   اين شركت انواع مختلفي از خدمات را در زمينه هاي كنترل كيفي پروژه هاي عمراني در سطح كشور انجام مي دهد . اين خدمات طيف وسيعي از فعاليت ها از جمله :  تدوين استاندارد ها و انتخاب روشهاي مناسب در انجام آزمايشات كنترل كيفي ،‌عرضه خدمات مهندسي در بخش هاي ژئوتكنيك ،‌مكانيك خاك ، سنگ ،‌بتن آسفالت ،‌حفاري ، كنترل كيفيت سازه ها ، مصالح ساختماني ، جوش ،‌ارائه خدمات آموزشي و مشاوره اي به كارشناسان دستگاه هاي مختلف و انجام تحقيقات كاربردي را در بر مي گيرد . فراگير بودن شركت در سطح كشور امكان ارائه خدمات را در مقياسي وسيع فراهم آورده است . ما بزرگترين و مجهزترين شركت در زمينه كنترل كيفي پروژه هاي عمراني در كشور هستيم كه با تكيه بر نوآوري و توسعه توانايي ها در كنار رعايت مسئوليت اجتماعي ، بهبود مستمر را يك اصل مي دانيم .

  جهت ارائه خدمات در بهترين سطح ،‌شركت استفاده از پيشرفته ترين فن آوري ، تجهيزات و امكانات را بر اساس رعايت سه اصل سرعت ،‌ دقت و سلامت ، سر لوحه كار خود قرار داده است .

     ايجاد افزايش اعتماد و رضايت مشتريان را ضرور ي مي پنداريم زيرا معتقد هستيم بدون آنها دليلي براي ادامه حيات ما وجود ندارد . لذا با تكيه بر بيش از نيم قرن تجربه ، توان و تخصص حرفه اي خود در اين راستا حركت مي كنيم و بر اين باوريم كه رشد و سود آوري شركت در گرو ارائه خدمات مطلوب به مشتري است .

 

      ما بر اين باوريم كه ارتقاء كيفي و ايمني زندگي انسانها ارزشمند و مهم است ، لذابراي اين منظور توسعه بازار را با تكيه بر معرفي جايگاه خدمات شركت در ميان مردم و ضرورت وجود آنها برگزيده ايم .