نقشه سايت  

 معرفي استان خراسان رضوي

 تاريخچه علم مكانيك خاك

 تاريخچه آزمايشگاه مكانيك خاك

 منشور اخلاقي

 اهداف و وظايف

قوانين و مقررات

بیانيه ماموريت

 معرفي مسئولين

 محدوده فعاليت

 چارت سازماني

 آموزش

خدمات دستگاه

تائيد صلاحيت ها و تقدير نامه ها

پرسش و پاسخ های متداول

استانداردهاي کاري آزمايشگاه

ليست کتابهاي کتابخانه

مزايده ها و مناقصه ها

تعرفه جديد خدمات سال 93

بازنشستگان آزمايشگاه

   RSS

ثبت شکايت/پيشنهاد مشتريان

  

نظر خواهي مشتريان

امور  مشتریان

دریافت نسخه الکترونیکی گزارشات

مديران آزمايشگاه

 مهندس محمد تقي يزدان پناه 

 ( 61-1356 )

  مهندس داوود محسني 

 ( 65-1361 )

  

مهندس حسن پورمحمود

( 71-1365 )

  

مهندس سيد اسماعيل موسوي

( 72-1371 )

  مهندس عباس كارگر

(82-1372)

مهندس سيد علي اکبر ضياء بخش

(82-1382)

  مهندس سيد محمد باقر

مجتهد سيستاني  ( 88-1383)

  مهندس حميد رضا مقتدر

(92-1388)

  مهندس محمد رضا قاسمي (1392-92)

مهندس هادي قلي زاده

(1392-95)

مهندس احمد نوعی قالیباف

در حال حاضر

 

 

 

 

 

تعداد بازديد کنندگان سايت :

  169737

 

به روز رساني:

 1396/03/20

 

 

 

 

   اخبار و رويدادها   

  

بازديد مدير کل آزمايشگاه از آزمايشگاه هاي دانشگاه فردوسي مشهد

 

مدير كل محترم آزمايشگاه استان جناب آقاي مهندس مقتدر به همراه معاونين و تني چند از كارشناسان آزمايشگاه از قسمتهاي مختلف گروه عمران دانشگاه فردوسي بازديد كردند . جناب آقاي دكتر بلوري رئيس آزمايشگاه  دانشگاه فردوسي در اين بازديد ضمن همراهي در قسمتهاي مختلف  توضيحات لازم را ارائه كردند . همچنين در جلسه كه با حضور جناب آقاي دكتر قلعه نويي مدير گروه عمران دانشگاه فردوسي برگزار شد مقرر شد تفاهمنامه اي در خصوص همكاري بيشتر و متقابل امضاء گردد

. جناب آقاي مهندس مقتدر مديركل محترم آزمايشگاه نيز در اين جلسه پيشنهاد تشكيل پژوهشكده اي با همكاري آزمايشگاه فني و مكانيك خاك و دانشگاه فردوسي مشهد را مطرح كردند كه مورد استقبال طرفين قرار گرفت و مقرر شد بررسي هاي لازم صورت پذيرد.

  

بازديد مدير کل آزمايشگاه استان از شرکت سپاد

  

در تاريخ 21/2/90 مدير كل محترم آزمايشگاه استان  جناب آقاي مهندس مقتدر به همراه معاونين فني و امور شعب و تعدادي از كارشناسان و رئيس شعبه مشهد از آزمايشگاه و توانمنديهاي شركت سپاد بازديد كردند.

در ابتدا طي جلسه اي كه با مدير عامل محترم شركت سپاد جناب آقاي صابري فر برگزار گرديد ايشان ضمن تشريح فعاليتها و برنامه هاي شركت سپاد از نحوي چگونگي شكل گيري آزمايشگاه سپاد مطالبي را ايراد فرمودند و بر لزوم استقرار آزمايشگاه در مجاورت پروژه هاي عمراني تاكيد كردند. همچنين ايشان خواستار استفاده از تجربيات آزمايشگاه فني و مكانيك خاك شدند و در همين راستا درخواست بازديد از آزمايشگاه مكانيك خاك را فرمودند كه با استقبال جناب اقاي مهندس مقتدر همراه بود .

همچنين جناب آقاي مهندس مقتدر ضمن تقدير از فعاليتهاي شركت سپاد خصوصا جناب اقاي صابري فر بر لزوم مقاوم سازي و استاندارد بودن مصالح مصرفي تاكيد كردند.

در ادامه از قسمتهاي مختلف آزمايشگاه شركت سپاد و پروژه وصال بازديد بعمل آمد.

 

هيئت رئیسه ومسئولین سازمان نظام مهندسی استان از آزمايشگاه استان

هيئت رئیسه ومسئولین سازمان نظام مهندسی استان با حضور در محل دفتر مدیرکل محترم استان جلسه ای با ایشان و کارشناسان آزمایشگاه داشتند . در این جلسه ابتدا جناب آقای مهندس مقتدر مدیر کل محترم استان ضمن خوش آمد گویی بر اجرای پروژه های عمرانی سطح استان بر اساس استانداردها و با کیفیت بالا تاکید کردند و آمادگی آزمایشگاه جهت هر گونه همکاری در این رابطه را اعلام کردند. 
جناب آقای مهندس اخوان ریاست محترم سازمان نظام مهندسی استان نیز با تاکید بر نقش آزمایشگاه در اجرای ساخت و سازه های باکیفت در سطح استان ، خواهان آن شد که آزمایشگاه نقش پررنگ تری را در عرصه نظارت و کنترل کیفی پروژه ها داشته باشد . ایشان ضمن تاکید بر اصل 44 قانون اساسی خواستار آن شد تا آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک به عنوان مرجعی جهت کنترل آزمایشگاه های خصوصی و نظارت بر فعالیتها و کالیبراسیون تجهیزات این بخش انجام وظیفه نماید. در ادامه این جلسه جناب آقای دکتر رسولی با بیان اینکه آزمایشگاه مکانیک خاک دارای پتانسیل بالایی در سطح استان می باشد بر تجهیز هر چه بیشتر آزمایشگاه به دستگاه های پیشرفته و انجام آزمایشات در محل مانند آزمایشات CBR تاکید کردند . همچنین ایشان پیشنهاد کردند تا نسبت به ملزم کردن کارفرمایان و پیمانکاران برای انجام آزمایشات تست جوش و بتن و ژئوتکنیک در تمامی ساختمانها اقدامات لازم بعمل آید. در ادامه پس از بحث و گفتگوهای فراوان ، از قسمتهای مختلف فنی آزمایشگاه بازدید بعمل آمد. 

بازدید مدير عامل محترم آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک
جناب آقای دکتر کامران رحیم اف و همراهان ایشان با حضور در مشهد مقدس از آزمایشگاه خراسان رضوی دیدن کردند. ایشان در ابتدا با حضور در محل پروژه کنار گذر مشهد از نزدیک در جریان فعالیتهای آزمایشگاه استان قرار گرفتند .سپس با حضور در آزمایشگاه استان طی جلسه ای رهنمودهای لازم را برای اعضاء شورای معاونین مطرح و آنها را در جریان برنامه های آتی شرکت قرار دادند. همچنین ایشان طی جلسه ای با حضور در سالن اجتماعات با کارکنان آزمایشگاه استان دیدار کردند. درابتدای این جلسه جناب آقای مهندس مقتدر ضمن خوش آمد گویی به مدیر عامل محترم و هئیت همراه از اهمیت راه به عنوان زیربنایی ترین عامل در توسعه سخن گفتند . ایشان اهمیت توسعه راه ها در استان به دلیل ترانزیت کالا از طریق چهار منطقه گمرکی و عزیمت مشتاقان و زائران آقا علی ابن موسی الرضا (ع) به مشهد مقدس را مهم ارزیابی کردند و از همکاری و تعامل خوب آزمایشگاه با دستگاه های اجرایی برای توسعه این مهم خبر دادند. همچنین ایشان گزارشی از عملکرد 9 ماهه استان را خدمت میهمانان و حاضرین در جلسه ارائه کردند . در ادامه جناب آقای دکتر کامران رحیم اف از اقدامات انجام شده در استان تشکر کردند و مطالبی را برای بهبود وضعیت در آینده ایراد فرمودند. 
شنبه 16 بهمن 1389

   

اخبار قبلي : 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7