نقشه سايت  

 معرفي استان خراسان رضوي

 تاريخچه علم مكانيك خاك

 تاريخچه آزمايشگاه مكانيك خاك

 منشور اخلاقي

 اهداف و وظايف

قوانين و مقررات

بیانيه ماموريت

 معرفي مسئولين

 محدوده فعاليت

 چارت سازماني

 آموزش

خدمات دستگاه

تائيد صلاحيت ها و تقدير نامه ها

پرسش و پاسخ های متداول

استانداردهاي کاري آزمايشگاه

ليست کتابهاي کتابخانه

مزايده ها و مناقصه ها

تعرفه جديد خدمات سال 93

بازنشستگان آزمايشگاه

   RSS

ثبت شکايت/پيشنهاد مشتريان

  

نظر خواهي مشتريان

امور  مشتریان

دریافت نسخه الکترونیکی گزارشات

مديران آزمايشگاه

 مهندس محمد تقي يزدان پناه 

 ( 61-1356 )

  مهندس داوود محسني 

 ( 65-1361 )

  

مهندس حسن پورمحمود

( 71-1365 )

  

مهندس سيد اسماعيل موسوي

( 72-1371 )

  مهندس عباس كارگر

(82-1372)

مهندس سيد علي اکبر ضياء بخش

(82-1382)

  مهندس سيد محمد باقر

مجتهد سيستاني  ( 88-1383)

  مهندس حميد رضا مقتدر

(92-1388)

  مهندس محمد رضا قاسمي (1392-92)

مهندس هادي قلي زاده

(1392-95)

مهندس احمد نوعی قالیباف

در حال حاضر

 

 

 

 

 

تعداد بازديد کنندگان سايت :

  169721

 

به روز رساني:

 1396/03/20

 

 

 

 

   اخبار و رويدادها   

ملاقات با نمایندگان مردم نیشابور در محل آزمایشگاه نیشابور

 مدير كل محترم آزمايشگاه فني و مكانيك خاك خراسان رضوي جناب آقاي مهندس مقتدر اين هفته ميزبان نمايندگان محترم مردم نيشابور در مجلس شوراي اسلامي بود . در اين جلسه كه در آزمايشگاه شهرستان نيشابور برگزار گرديد آقايان حجه الاسلام دكتر سبحاني نيا نماينده و عضو هئيت ريسه مجلس  شوراي اسلامي و حجه الاسلام حسيني نماينده محترم مجلس شوراي اسلامي پس از بازديد از قسمتهاي مختلف آزمايشگاه بر لزوم كنترل كيفيت ساخت و سازها تاكيد و از فعاليتهاي آزمايشگاه مكانيك خاك قدرداني كردند. همچنين ايشان با استقبال از برقراري ارتباط بين مسئولين استان  با نمايندگان شهرستانها و انتقال مباحث علمي تخصصي و پژوهشي به نمايندگان در خانه ملت ابراز اميدواري كردند تا در مجلس نيز با اين موضوعات تخصصي تر برخورد شود. همچنين جناب آقاي مهندس مقتدر ضمن ارائه گزارش عملكرد آزمايشگاه فني و مكانيك خاك بر همكاري با دستگاه هاي اجرايي و  كنترل كيفيت پروژه هاي سطح استان تاكيد كردند.  

 

برگزاری آزمون فنی در استان

آزمون فني كاركنان آزمايشگاه فني و مكانيك خاك در خراسان رضوي برگزار گرديد. در اين آزمون تعداد 57 نفر از كارشناسان و مسئولين فني آزمايشگاه استان شركت داشتند كه با نظم خاصي به سئولات آزمون پاسخ دادند.  در ابتداي اين آزمون جناب آقاي مهندس مقتدر مدير كل محترم آزمايشگاه ضمن آرزوي موفقيت براي شركت كنندگان بر ارتقاء سطح علمي كاركنان آزمايشگاه تاكيد كردند .همچنين جناب آقاي مهندس باقري جهت نظارت بر برگزاري آزمون در جلسه حضور داشتند كه از برگزاري منظم و امكانات آماده شده قدرداني و تشكر كردند.

  كاركنان آزمايشگاه استان خراسان رضوي سوگند نامه مهندسي را ياد كردند

 در ابتداي برگزاري آزمون فني كاركنان و كارشناسان فني آزمايشگاه استان و در راستاي تکليف مقرر در ماده 25 قانون خدمات کشوري قرائت سوگند نامه برگزار شد سوگند نامه مهندسي كه به قلم  زنده ياد مهدي قاليبافيان  نگارش شده بود توسط جناب آقاي صدري سرپرست محترم اداري و پشتيباني استان قرائت و حاضرين در اين سالن سوگند ياد كردند.همچنين در ابتداي اين مراسم جناب آقاي مهندس مقتدر مدير كل محترم آزمايشگاه استان بر لزوم دقت و تعهد در انجام وظايف محوله تاكيد كردند .

 

ملاقات مدير كل آزمايشگاه با نماينده محترم مردم درگز در مجلس شوراي اسلامي در محل آزمایشگاه درگز

در ديداري كه مدير كل محترم آزمايشگاه فني و مكانيك خاك خراسان رضوي جناب آقاي مهندس مقتدر از آزماشگاه شهرستان درگز داشتند ، جناب آقاي دلاور نماينده محترم مردم شهرستان درگز در مجلس شوراي اسلامي در آزمايشگاه حضور يافته و با توانمديهاي آزمايشگاه استان آشنا شدند.

جناب آقاي دلاور نماينده و عضو محترم كمسيون كشاورزي مجلس شوراي اسلامي ضمن قدرداني از فعاليتهاي آزمايشگاه فني و مكانيك خاك بر لزوم كنترل كيفيت پروژه هاي سطح استان تاكيد كردند. همچنين ايشان شهرستان درگز را واجد طرحها و پروژه هاي زيربنايي مانند سد ، كانال انتقال آب و تونل آبرساني و راههاي ارتباطي زيادي دانسته و دقت در تمامي مراحل كنترل كيفي را خواستار شدند.

جناب آقاي مهندس مقتدر نيز ضمن قدرداني از حضور جناب آقاي دلاور در آزمايشگاه فني و مكانيك خاك توجه پيش از پيش ايشان را نسبت به مقوله كنترل كيفيت در جهت اجراي ساخت و سازهاي با كيفيت و آباداني كشور خواستار  شدند.

 در ادامه مدير كل محترم آزمايشگاه از پروژه سد مخزني ابيورد و سد انحرافي زنگلانلو از نزديك ديدن كردند. ايشان ضمن برگزاري جلساتي با نمايندگان مشاور و پيمانكارن پروژه توضيحات و رهنمودهاي لازم را ارائه فرمودند.

برگزای مراسم سالگرد شهيد ابراهيمي

جناب آقاي  مهندس حسيني بجستاني مسئول محترم حراست و سرپرست امور شعب استان به همراه مسئول محترم روابط عمومي جناب آقاي يونس فرهي و تني چند از همكاران در مراسم سالگرد شهيد ابراهيمي شركت كرده و با حضور بر مزار اين شهيد ياد و خاطره وي را گرامي داشتند . همچنين ايشان با حضور در خانه پدري  و ملاقات از خانواده اين شهيد موجبات دلگرمي اين خانواده را فراهم ساختند .

همچنين ايشان نسبت به عيادت از خانواده شهيد رضايي نيز اقدام كرده و با حضور خود در جمع خانواده اين شهيد با ايشان ملاقات كردند.

بازديد مسئولان شركت سپاد خراسان از آزمايشگاه استان

جناب آقاي مهندس صابري فر شهردار سابق مشهد مقدس و مدير عامل محترم شركت سپاد خراسان به همراه تني چند از معاونين و رئيس آزمايشگاه مكانيك خاك شركت سپاد از توانمنديهاي آزمايشگاه ديدن كردتد. در ابتداي اين بازديد ايشان در دفتر مدير كل محترم آزمايشگاه حضور بهم رساندند و درباره موارد مختلف به بحث و تبادل نظر پرداختند.

جناب آقاي صابري فر با بيان اينكه آسفالت ريخته شده در داخل شهر كيفيت مناسبي ندارد بر نظارت و كنترل بيشتر اين آسفالتها تاكيد كردند. ايشان امكانات موجود در آزمايشگاه مكانيك خاك را قابل تقدير دانستند و از همه مسئولين استان خواستند تا درجهت بهبود كيفيت پروژه هاي عمراني از اين امكانات ملي استفاده نمايند.

همچنين ايشان از همكاري بيشتر با آزمايشگاه مكانيك خاك در جهت بهبود كيفيت پروژه هاي در دست احداث شركت سپاد خبر دادند و از مدير كل محترم آزمايشگاه درخواست تبادل بيشتر تجربيات را كردند .

جناب آقاي مهندس مقتدر مدير كل محترم آزمايشگاه استان نيز ضمن برشمردن توانمنديهاي آزمايشگاه بر انتقال تجربيات و همكاري با دستگاه هاي اجرايي استان در جهت بهبود كيفيت تاكيد كردند. همچنين ايشان پيشنهاد برگزاري جلسه اي مشترك  با مسئولين عمراني شهرداري را در جهت بهبود وضعيت آسفالت مطرح كردند كه مورد استقبال طرفين قرار گرفت و مقرر شد نسبت به برگزاري اين جلسه اقدام لازم صورت پذيرد.

در ادامه از قسمتهاي مختلف آزمايشگاه بازديد بعمل آمد و وجود دستگاه هاي پيشرفته و ديجيتالي موجود در آزمايشگاه باعث تحسين ميهمانان گرديد.

حضور مدير كل در محل كار همكاران خانم        

 در ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) مدير كل محترم آزمايشگاه با حضور در محل كار همكاران خانم و با اهداي شاخه گل و هديه به ايشان اين روز خجسته و همچنين روز زن را تبريك گفت

بازديد دانشجويان دانشگاه پيام نور

تعدادي از دانشجويان رشته عمران دانشگاه پيام نور از امكانات و توانمنديهاي آزمايشگاه خراسان رضوي بازديد كردند . در اين بازديد ضمن حضور در قسمتهاي مختلف آزمايشگاه با نحوي چگونگي انجام آزمايشات و حساسيات اين آزمايشها از نزديك آشنا شدند. 

اخبار قبلي : 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7