نقشه سايت  

 معرفي استان خراسان رضوي

 تاريخچه علم مكانيك خاك

 تاريخچه آزمايشگاه مكانيك خاك

 منشور اخلاقي

 اهداف و وظايف

قوانين و مقررات

بیانيه ماموريت

 معرفي مسئولين

 محدوده فعاليت

 چارت سازماني

 آموزش

خدمات دستگاه

تائيد صلاحيت ها و تقدير نامه ها

پرسش و پاسخ های متداول

استانداردهاي کاري آزمايشگاه

ليست کتابهاي کتابخانه

مزايده ها و مناقصه ها

تعرفه جديد خدمات سال 93

بازنشستگان آزمايشگاه

   RSS

ثبت شکايت/پيشنهاد مشتريان

  

نظر خواهي مشتريان

امور  مشتریان

دریافت نسخه الکترونیکی گزارشات

مديران آزمايشگاه

 مهندس محمد تقي يزدان پناه 

 ( 61-1356 )

  مهندس داوود محسني 

 ( 65-1361 )

  

مهندس حسن پورمحمود

( 71-1365 )

  

مهندس سيد اسماعيل موسوي

( 72-1371 )

  مهندس عباس كارگر

(82-1372)

مهندس سيد علي اکبر ضياء بخش

(82-1382)

  مهندس سيد محمد باقر

مجتهد سيستاني  ( 88-1383)

  مهندس حميد رضا مقتدر

(92-1388)

  مهندس محمد رضا قاسمي (1392-92)

مهندس هادي قلي زاده

(1392-95)

مهندس احمد نوعی قالیباف

در حال حاضر

 

 

 

 

 

تعداد بازديد کنندگان سايت :

  169743

 

به روز رساني:

 1396/03/20

 

 

 

 

   اخبار و رويدادها   

  

بازديد نماينده مردم تربت جام در مجلس

 

جناب آقاي اسداللهي نماينده محترم مردم تربت جام، تايباد و باخزر در مجلس شوراي اسلامي از آزمايشگاه مكانيك خاك خراسان رضوي ديدن كرد.

ايشان در جلسه اي كه با مدير كل محترم آزمايشگاه استان جناب آقاي مهندس مقتدر داشت برلزوم كنترل كيفيت پروژه هاي عمراني تاكيد كرد و از عزم تمام مسئولين نظام بر اجراي صحيح و كنترل كيفيت تمام محصولات و پروژه ها چه عمراني و چه غير عمراني خبر داد و فرمود براي اين منظور سرمايه گزاريهاي خوبي نيز شده است و مسئولين با جديت و حساسيت خاصي پي گيراين موضوع هستند.

همچنين ايشان ضمن تاكيد بر لزوم اجراي اصل 44 بر نظارت دولت بر بخشهايي كه نياز به كنترل و بازرسي وجود دارد تاكيد كردند و آزمايشگاه فني و مكانيك خاك را بازوي توانمند دولت در اين خصوص دانستند

  اهداي خون   

در يك حركت خداپسندانه و به مناسبت روز ملي اهداي خون كاركنان آزمايشگاه خراسان رضوي در سازمان انتقال خون حاضر شده و نسبت به اهداي خون اقدام كردند. پيرو اين اقدام كاركنان آزمايشگاه ، جناب آقاي دكتر محمد اسماعيل خيامي مدير كل سازمان انتقال خون خراسان رضوي طي نامه اي به مديركل محترم آزمايشگاه استان از اهداي خون كاركنان آزمايشگاه مكانيك خاك قدرداني كردند.

 

بازديد نماينده مردم سرخس از آزمايشگاه

 

نماينده مردم سرخس، فريمان و رضويه و عضو كميسيون برنامه و بودجه مجلس شوراي اسلامي طي بازديد از آزماشگاه گفت: بايد در واگذاري تصدي ها به بخش خصوصي، نقش حاكميتي و نظارتي آزمايشگاه فني و مكانيك خاك همچنان حفظ شود.

ايشان فرمودند : آزمايشگاه فني و مكانيك خاك به عنوان يكي از بخشهاي وزارت راه و شهرسازي فعلي و راه و ترابري گذشته نبايد به طور كامل به بخش خصوصي واگذار شود.
وي تاكيد كرد: با عنايت به تجارت موثر اين آزمايشگاه در زمينه هاي كنترل كيفي پروژه ها و ساخت و سازها بايد دولتي باقي مانده و نقش نظارتي و كنترلي خود را حفظ كند.
وي گفت: كوچك سازي دولت و واگذاري بخشي از تصدي هاي آن به بخش خصوصي از جمله سياستهاي برنامه پنجم توسعه كشور است و مجلس عنايت و نگاه خاصي نسبت به اين مهم دارد.


وي ادامه داد: مجلس نظارت كافي بر روند واگذاري هاي تصدي گري دولت به بخش خصوصي در راستاي اهداف اصل 44 قانون اساسي انجام مي دهد.
حسيني فعاليتهاي نظارتي دفاتر فني برخي دستگاههاي مختلف اجرايي بر روند اجراي پروژه ها و ساخت و سازهاي خود را ياد آور شد و از دست اندركاران اين بخشها خواست از تجارب اداره كل آزمايشگاه فني و مكانيك خاك براي افزايش كيفيت فعاليتهاي خود استفاده لازم را بكنند.

 
او گفت: آزمايشگاه فني و مكانيك خاك كشور و اداره كل متبوع آن در خراسان رضوي نقش مهمي در محوريت نظارت و كنترل كيفي ساخت و سازها و پروژه ها دارد و توسعه و استمرار فعاليتهاي آن در قالب دولتي فعلي ضروري است.

 

برگزاري جلسه قرائت و تفسير قرآن


در ايام ماه مبارك رمضان و براي استفاده بيشتر همكاران از اين ماه عزيز به همت مديركل محترم آزمايشگاه استان جلسه قرائت و تفسير قران توسط روحاني اداره حاج آقا جعفرزاده بعد از نماز ظهر و عصر و در خارج از وقت اداري برگزار گرديد كه با استقبال خوب همكاران همراه بود.

 

صعود به قله سبلان

 

طی برنامه ای به همت تربیت بدنی کارگران استان خراسان رضوی، سرکار خانم سمانه حیدری به عنوان نماینده آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک استان خراسان رضوی به همراه گروه کوهنوردی کارگران استان خراسان رضوی ، با طی کردن موفقیت آمیز ارتفاع 4811 متری قلعه سبلان در استان اردبیل به فتح این قله دست یافتند

 

آزمايشگاه در غم فراق مهدي زينعلي

مهدي زينعلي يكي از كاركنان و ورزشكاران خوب آزمايشگاه خراسان رضوي دعوت حق را لبيك گفت و آزمايشگاه را در غم فراق خود غرق كرد. به همين مناسبت و به همت مدير كل محترم آزمايشگاه استان و همكاران مراسمات تشيع ، تدفين ، و ترحيم آن مرحوم با شكوه خاصي برگزار گرديد. براي آن مرحوم از خداوند متعال علو درجات و غفران اللهي را خواهانيم .

اخبار قبلي : 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7