نقشه سايت  

 معرفي استان خراسان رضوي

 تاريخچه علم مكانيك خاك

 تاريخچه آزمايشگاه مكانيك خاك

 منشور اخلاقي

 اهداف و وظايف

قوانين و مقررات

بیانيه ماموريت

 معرفي مسئولين

 محدوده فعاليت

 چارت سازماني

 آموزش

خدمات دستگاه

تائيد صلاحيت ها و تقدير نامه ها

پرسش و پاسخ های متداول

استانداردهاي کاري آزمايشگاه

ليست کتابهاي کتابخانه

مزايده ها و مناقصه ها

تعرفه جديد خدمات سال 93

بازنشستگان آزمايشگاه

   RSS

ثبت شکايت/پيشنهاد مشتريان

  

نظر خواهي مشتريان

امور  مشتریان

دریافت نسخه الکترونیکی گزارشات

مديران آزمايشگاه

 مهندس محمد تقي يزدان پناه 

 ( 61-1356 )

  مهندس داوود محسني 

 ( 65-1361 )

  

مهندس حسن پورمحمود

( 71-1365 )

  

مهندس سيد اسماعيل موسوي

( 72-1371 )

  مهندس عباس كارگر

(82-1372)

مهندس سيد علي اکبر ضياء بخش

(82-1382)

  مهندس سيد محمد باقر

مجتهد سيستاني  ( 88-1383)

  مهندس حميد رضا مقتدر

(92-1388)

  مهندس محمد رضا قاسمي (1392-92)

مهندس هادي قلي زاده

(1392-95)

مهندس احمد نوعی قالیباف

در حال حاضر

 

 

 

 

 

تعداد بازديد کنندگان سايت :

  176900

 

به روز رساني:

 1396/03/20

 

 

 

 

بازدید وزیر راه و شهرسازی از تجه

بازدید وزیر راه و شهرسازی از تجهیزات نوین آزمایشگاه فنی ومکانیک خاک در خراسان رضوی

سومین همایش و نمایشگاه تجهیزات نوین ساختمانی با حضور وزیر راه و شهرسازی در غرفه آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک همراه بود .

دکتر آخوندی وزیر محترم راه و شهرسازی از نمایشگاه جانبی سومین همایش تجهیزات نوین ساختمانی در مشهد بازدید کردند . ایشان در بازدید از غرفه آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک خراسان رضوی با جدید ترین تجهیزات ارائه شده آزمایشگاهی آشنا و توضیحات فنی کارشناسان آزمایشگاه را شنیدند .

این همایش با حضور تعداد زیادی از مسئولین کشوری ، اساتید ، و کارشناسان حوزه عمران و معماری کشور در تاریخ 19 و 20  شهریور در مشهد مقدس برگزار شد .

آشنایی مسئولین و کارشناسان راه و شهرسازی با تجهیزات نوین آزمایشگاه

مسئولین و کارشناسان اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی با جدیدترین تجهیزات آزمایشگاهی مورد استفاده در بخش راه آشنا شدند .

در این جلسه که در اداره کل راه و شهرسازی برگزار گردید ضمن ارائه تئوری عملکرد تجهیزات نوین توسط کارشناسان آزمایشگاه، از نزدیک نیز با تجهیزات FWD  ، RSP وGPR  آشنا شدند که مورد توجه و استقبال آنها قرار گرفت . در این جلسه مدیر کل محترم آزمایشگاه استان آقای مهندس قلی زاده ضمن برشمردن لزوم استفاده از تجهیزات نوین برای کنترل کیفت پروژه ها از آمادگی آزمایشگاه استان برای همکاری و در اختیار قرار دادن این تجهیزات خبر داد .

 همچنین مهندس خجسته مدیر راهداری استان با تمجید از امکانات آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک استفاده این تجهیزات را لازمه کنترل کیفیت پروژه دانست که باعث صرفه جویی در وقت و هزینه خواهد شد . ایشان همچنین از لزوم بکارگیری این تجهیزات در تعدادی از پروژه های استان در آینده نزدیک خبر داد و ابراز امیدواری کرد تا بزودی در سراسر استان از این تجهیزات استفاده گردد.

مراسم تودیع و معارفه مسئول حراست آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک استان خراسان رضوی

 مراسم تودیع و معارفه مسئول حراست آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک استان خراسان رضوی با حضور مهندس نژادصفوی عضو هیئت مدیره و معاونت توسعه مدیریت و منابع ، آقای پورمند جانشین محترم مدیریت حراست کل استان خراسان رضوی ، آقای علیپور مدیر کل حراست آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک ، آقای کمالپورمعاونت محترم  اجرایی حراست آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک ،آقای صحراگرد مدیر حراست سازمان حمل و نقل پایانه ها ، آقای عظیمی مدیر حراست بانک مسکن و کارکنان آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک خراسان رضوی در آزمایشگاه استان برگزار گردید .

حضور مدیرکل آزمایشگاه در برنامه رادیویی صدای راهبران

به مناسبت هفته دولت و در راستای اطلاع رسانی از فعالیتهای دولت خدمتگذار تدبیر و امید مدیر کل آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک خراسان رضوی این هفته میهمان برنامه رادیویی صدای راهبران که از شبکه رادیویی خراسان رضوی پخش می گردد خواهد بود و ضمن تشریح فعالیتهای آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک به سئولات مطرح شده نیز پاسخ خواهد داد . این برنامه در روز چهار شنبه مورخ 05/06/1393 و از ساعت 21 الی 22 از شبکه رادیویی خراسان رضوی پخش گرديد .

 معاونت اداری و پشتیبانی آزمایشگاه خراسان رضوی منصوب شد

طی حکمی از طرف مدیر عامل آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک آقای مهدی صدری تحویلدار به سمت معاون اداری و پشتیبانی آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک خراسان رضوی منصوب شد . آقای صدر تا پیش از این به عنوان سرپرست این حوزه مشغول فعالیت بود .

امكان دريافت  نتايج آزمايشات در سايت آزمايشگاه خراسان رضوي

 از آنجايكه ارسال سريع نتايج گزارشات و استفاده از اين گزارشات براي كارفرمايان و پيمانكاران از اهميت بسزايي برخوردار است در ازمايشگاه استان خراسان رضوي ترتيبي اتخاذ گرديد كه مشتريان مي توانند با استفاده از كد كاربري و رمز ورود اختصاصي خود نتايج آزمايشات مربوط به پروژه هاي خود را در اولين ساعات بعد از آماده شدن نتايج رويت نمايند . البته اين امكان فعلا براي مشترياني كه با آنها قرارداد امضاء شده بوجود آمده و به زودي امكاناتي فراهم خواهد آمد كه تمامي مشتريان از اين امكان استفاده نمايند و نيز هزينه آزمايشات را نيز از طريق سايت پرداخت نمايند

 

مديران ، كاركنان و خبرنگاران محترم حوزه رسانه

با سلام و احترام

روز خبرنگار ، يادآور حماسه آفرينيهايي آنهايي است كه با بيان دردهاي كساني كه نمي توانند بگويند و فريادشان بي صداست، بقاي حقيقت را به بقاي خود ترجيح دادند . خبرنگاران براستي تجسم امانت ، مسئوليت ، تعهد ، دلسوزي و وظيفه اند . خبرنگاران وجدان بيدار جهان و تصوير گر زمان خويش هستند ، زيرا همواره در عمق جامعه زندگي مي كنند و سلامت فرهنگي و فكري هر جامعه اي مرهون تلاش هاي شبانه روزي آنهاست .

اينجانب ضمن قدرداني و سپاس از زحمات شما عزيزان، 17مرداد روز خبرنگار را به همه خبرنگاران و فعالان حوزه خبر و رسانه تبريك مي گويم و براي يكايك شما عزيزان آرزوي موفقيت و سربلندي در سايه توجهات حضرت ولي عصر (عج) و آقا علي ابن موسي الرضا عليه السلام را از خداوند متعال خواهانم . 

                                                                                         هادي قلي زاده -   مدير كل

بررسي عملكرد شعب آزمايشگاه استان

بررسي عملكرد سال 92 و 93شعب آزمايشگاه استان خراسان رضوي با حضور مدير كل ، معاونين و مسئولين شعب  استان در دفتر مدير كل برگزار گرديد . در اين جلسه ضمن بررسي و تحليل عملكرد شعب در سال 92 و ابتداي سال 93، برپيگيري و تلاش براي رسيدن به اهداف و برنامه ها تا پايان سال 93 مورد تاكيد مجدد قرار گرفت .

 

راهپيمايي روز قدس

مدير كل محترم آزمايشگاه استان خراسان رضوي به همراه تعدادي از كارکنان و بسيجيان در راهپيمايي روز جهاني قدس شركت كرده و نسبت به حركات رژيم اشغال گر قدس در خصوص قتل عام مردم مظلوم فلسطين خصوصا غزه ابراز انزجار كردند . همچنين كاركنان ازمايشگاه مكانيك خاك در شهرستانهاي خراسان رضوي نيز در راهپيماييهاي برگزار شده در شهرستان خود نيز شركت گسترده اي داشته اند .

ديدارمهندس نژادصفوي با اعضاي شوراي معاونين استان و كاركنان آزمايشگاه خراسان رضوي

طي سفر مهندس نژاد صفوي معاون محترم توسعه مديريت و منابع آزمايشگاه فني و مكانيك خاك به خراسان رضوي ، ايشان با اعضاء شوراي معاونين و كاركنان آزمايشگاه خراسان رضوي ديدار و گفتگو كردند .

ايشان در اين ديدارها بر لزوم ارتقاء كيفيت با نگاه به اقتصاد مقاومتي و رفاه كاركنان تاكيد كردند و از تلاشهاي مجموعه كاركنان آزمايشگاه فني و مكانيك خاك در تلاش مستمر براي رسيدن به آرمانهاي بزرگ انقلاب تقدير و تشكر كردند .

 همچنين مهندس هادي قلي زاده مدير كل محترم آزمايشگاه خراسان رضوي برنامه ريزي و هدف گذاري در جهت افزايش كيفيت  پروژه ها را در راستاي اقتصاد مقاومتي عنوان كردند و از عزم كاركنان آزمايشگاه استان براي رسيدن به اهداف متعالي نظام جمهوري اسلامي ايران با رويكرد استفاده بهينه از نيروي انساني متعهدو متخصص و ابزارهاي پيشرفته خبر دادند.

مهندس هادي قلي زاده مدير کل آزمايشگاه فني و مكانيك خاك  استان خراسان رضوي

مهندس هادي قلي زاده به عنوان سرپرست جديد اداره كل آزمايشگاه فني و مكانيك خاك كه  به عنوان تنها آزمايشگاه دولتي و آزمايشگاه معين استانداري و همكار اداره استاندارد شناخته مي شود منصوب گرديدند . حكم ايشان بوسيله جناب آقاي مهندس نژادصفوي مديركل حوزه مديرعامل به ايشان ابلاغ شد .

برگزاری جلسه بازاریابی  - تاكيد بر بازاريابي به شيوه هاي نوين   

جلسه بازاريابي استان با حضور سرپرست آزمايشگاه فنی و مکانيک خاک جناب آقاي مهندس قلي زاده و اعضاء كميته بازاريابي برگزارگرديد . در اين جلسه ضمن مروري بر مصوبات گذشته دستور كار كميته براي آينده مورد  بحث و بررسی قرار گرفت .

در اين جلسه جناب آقای مهندس قلي زاده  بر لزوم بازاريابي به شيوه هاي نوين و حفظ و رضايت مشتريان گذشته تاكيد كردند .

ايشان با ذكر اين موضوع كه بايد آزمايشگاه به امكانات مدرن و پيشرفته و كارشناسان به روز و متخصص مجهز باشد تا بتواند بر كنترل و كيفيت پروژه هاي عمراني استان نظارت بيشتري داشته باشد تاكيد كردند و از اعضاء كميته خواستند تا در راه رسيدن به حد مطلوب استانداردها چه به لحاظ تجهيزات و چه به لحاظ نيروي انساني تلاش كرده و راهكارهاي مناسب را عملي نمايند.

برگزاري جلسات وصول مطالبات - تاکید بر برگزاری منظم جلسات

جناب آقاي مهندس هادي قلي زاده سرپرست محترم آزمايشگاه خراسان رضوي ضمن تاكيد بر برگزاري منظم جلسات وصول مطالبات خواهان برنامه مدوني جهت تسريع در امر وصول مطالبات شد . 

در اولين جلسه وصول مطالبات ، ايشان ضمن شنيدن نقطه نظرات مامورين بخش وصول مطالبات بر برگزاري منظم جلسات وصول در دفتر ايشان تاكيد كردند و از مسئول محترم امور مشتريان و وصول مطالبات خواستند تا برنامه مدوني در اين خصوص در اختيار ايشان قرار دهد .

مهندس هادي قلي زاده از مامورين وصول خصوصا جناب آقاي فرهي مسئول وصول مطالبات استان بواسطه اقدامات قابل توجه انجام شده قدرداني كردند و خود را نيز يكي از عوامل بخش وصول مطالبات استان معرفي كردند و از كليه همكاران اين بخش خواستند تا در هر قسمتي كه نياز به حضور سرپرست محترم آزمايشگاه استان وجود داشت اعلام ، تا ايشان مستقيما در اين خصوص اقدام نمايند .

در پايان مقرر شد جلسات وصول هر دو هفته يكبار در دفتر ايشان و هر هفته در دفتر مسئول وصول مطالبات برگزار گردد.

برگزاري مسابقات دوستانه فوتسال

تيم فوتسال آزمايشگاه فني و مكانيك خاك خراسان رضوي كه به صورت منظم تمرينات خود را در طي سال دنبال مي كند براي افزايش روحيه و انگيزه بازيكنان و آمادگي جهت مسابقات استاني اقدام به اعزام تيم  جهت برگزاري مسابقات دوستانه به مناسبت:  «هفته دفاع مقدس و بزرگداشت مقام شهداي هشت سال حماسه و ايثار» نموده كه در اين سفر مسابقات تداركاتي با تيمهاي مختلف برنامه ريزي شده بود كه اولين مسابقه در شهرستان فردوس و با تيم منتخب شهرستان فردوس انجام شد كه اين بازي بانتيجه 5- 3 به نفع تيم منتخب شهرستان فردوس به پايان رسيد .  ادامه مطلب .....

احراز مقام نخست رعايت ضوابط و استانداردهاي آزمون مصالح ساختماني در استان خراسان رضوی

آزمايشگاه فني و مکانيک خاک استان خراسان رضوی به عنوان مقام نخست رعايت ضوابط و استانداردهاي آزمون مصالح ساختماني توسط اداره کل استاندارد و تحقيقات صنعتی خراسان بعنوان آزمايشگاه همکار نمونه معرفي و مورد تقدير قرار گرفت .

اخبار قبلي : 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7